Konkurs literacki dla kreatywnych gimnazjalistów!

Zapraszam wszystkich uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie literackim

W pewien zimowy wieczór… – dokończ opowiadanie.

Zadaniem uczestnika konkursu będzie  napisanie opowiadania zaczynającego się od słów W pewien zimowy wieczór… (treść opowiadania jest dowolna, powinna jednak być ciekawa i zajmująca czytelnika).

Praca powinna być napisana na komputerze czcionką Times New Roman 12

z interlinią 1,5. Powinna zawierać 250 – 350 słów (mniej więcej półtorej strony A4).

Prace konkursowe należy składać do dnia 30 stycznia 2015 r. w bibliotece szkolnej. Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy, słodkie upominki i punkty z zachowania!

P.S. Napisaną pracę można przysłać mailem na adres: karciade@tlen.pl

Konkurs został rozstrzygniety!!

W konkursie wzięły udział trzy osoby z klas I i II. Najciekawszą pracę napisała Nicole Schlesiona z kl. Ia i to właśnie Nicole zdobyła I miejsce. Na drugim miejscu znalazła się praca Oli Durok (kl. IIa), a na trzecim  pracaAmadeusza Wieteckiego (kl. Id). Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę książkową, punkty dodatnie oraz dyplom. Wręczenie nagród nastąpi w poniedziałek 23 lutego 2015 r. na długiej przerwie od 10.30-10.45 w bibliotece szkolnej. Serdecznie gratuluję!