Witam w nowym roku szkolnym

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019, a wraz z nim nowe wyzwania i ciężka praca. Trzeba rozdać wszystkie podręczniki, przygotować karty wypożyczeń, dokupić lektury, przygotować harmonogram konkursów. Bardzo dużo pracy w bibliotece na początek roku. Chciałabym, aby ten rok szkolny był dla wszystkich radosny, pracowity, ale także zaczytany. Zapraszam wszystkich uczniów (i nauczycieli) do aktywnej współpracy z biblioteką. Czytajcie, bo “kto czyta, ten żyje wielokrotnie” (Józef Czechowicz)

Dwa słowa o wydawaniu podręczników dla klas

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń dostaną uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych. Podręczniki do biblioteki przychodzą partiami, dlatego w miarę możliwości będą wydawane jak najszybciej. Bardzo proszę o obłożenie podręczników i szanowanie ich.

Kolejność wydawania kompletów podręczników będzie następująca:

klasy 1-3 – środa 05 września 2018 r.

klasy 5 i 8 oraz klasa 4a – środa 05 września 2018 r.

klasy 6 – czwartek 06 września 2018 r.

klasy 3 gimnazjum – piątek 07 września 2018 r.

klasy 7 – poniedziałek 10 września 2018 r.

klasy 4b, 4c, 4d – środa 12 września 2018 r.

Bardzo proszę o przyniesienie reklamówek lub dodatkowych toreb na podręczniki!

Książki (lektury i inne) wypożyczamy od poniedziałku 10 września 2018 r.! Zapraszam!