Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych- etap rejonowy.

11 października w parku Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk” w Koszęcinie odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych na etapie rejonowym. Dziewczyny ze szkoły z Koszęcina w Igrzyskach Dzieci wywalczyły II miejsce, a w Igrzyskach Młodzieży wywalczyły I miejsce i awansowały do etapu wojewódzkiego. Chłopcy ze szkoły z Koszęcina w Igrzyskach Dzieci wywalczyli miejsce . Składy naszych drużyn: Igrzyska Dzieci -dziewczyny: Alicja Kochanek, Zuzanna Pokaczajło, Laura Pawluk, Milena Janeta, Liliana Mazur, Wiktoria Nowak, rezerwowe: Emilia Kandzia. Chłopcy: Mikołaj Gzik, Maksymilian Piech,Mikołaj Krych, Mikołaj Piętka, A. Koziński, Ksawery Weber rezerwowi: Radosław Gryboś, Jeremiasz Gryboś, Mateusz Kasztelan.

Igrzyska Młodzieży dziewczyny: Anna Maruszczyk, Aleksandra Szot, Wiktoria Kandzia, Emilia Wojtas, Natalia Morcinek, Stella Marchini, rezerwowe: Weronika Lach. Chłopcy: Józef Duda, Ignacy Fronczek,Szymon Łodziński, K. Pawluk, T. Mazur, Jan Łukiewski, rezerwowi: N. Kożuch, Filip Parys, Jakob Janeczek

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!