SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 01.10.2021 r. w Lublińcu, odbyły się Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Naszą szkołę w kategorii Igrzysk Dzieci reprezentowali:

dziewczęta – Zofia Gembała, Wiktoria Paciepnik, Marta Piechota, Zuzanna Pokaczajłol, Alicja Kochanek, Natalia Morcinek, rez. Nikola Kucharczyk,

chłopcy – Ksawery Weber, Maksymilian Piech, Przemysław Dziurowicz, Wiktor Skura, Józef Duda, Aleks Sojka, rez. Mikołaj Gzik.

Obydwie drużyny zajęły I miejsce i uzyskały awans do zawodów rejonowych.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyna dziewcząt w składzie:

Agata Mazur, Martyna Wacławek, Wiktoria Krus, Zofia Kryś, Sylwia Jastrzębska, Alicja Gryc, rez. Weronika Kandzia, zajęła II miejsce i również uzyskała awans do zawodów rejonowych.

Na podium stanęli także chłopcy w składzie:

Wojciech Hiszpański, Filip Janeczek, Nikodem Wocławek, Franciszek Duda, Adam Strug, Miłosz Witkowski zajmując miejsce III spośród 7 rywalizujących drużyn.