SZCZEPIENIA DZIECI W WIEKU 12-18 LAT

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice.

W okresie pandemii wszyscy doświadczyliśmy zamknięcia w domach, izolacji oraz nauki zdalnej. W walce z tak inwazyjnym wirusem jakim jest  SARS-CoV-2 jedynym narzędziem jakie obecnie mamy do dyspozycji są szczepionki, dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w akcji szczepienia dzieci w wieku 12–18 lat.

Przedstawiam harmonogram działań zaplanowanych w Szkole im. Jana Pawła II w Koszęcinie związanych z akcją szczepień.


1. Od 2 września 2021 r. będą odbywały się zajęcia z wychowawcą dla uczniów o charakterze informacyjnym na temat szczepień.

2. W dniu 7 września 2021 r. o godz. 18.00, w trybie online, odbędzie się spotkanie z lekarzem – Panem Adamem Koniną (linki do spotkania zostaną przesłane za pośrednictwem dziennika elektronicznego).

3. W dniach 6-10 września 2021 r. będą zbierane przez wychowawców klas deklaracje dotyczące udziału dziecka i ewentualnie dodatkowych osób w szczepieniu (formularz zamieszczono poniżej, można go również pobrać ze strony MEiN lub z sekretariatu szkoły).

4. W dniu 13 września 2021 r.- na podstawie zebranych deklaracji, w porozumieniu z punktami szczepień- ustalone zostaną i podane do wiadomości terminy szczepienia.

UWAGA: dla bezpieczeństwa dzieci ustalono, że szczepienie odbywać się będzie na terenie koszęcińskich ośrodków zdrowia. Na szczepienie rodzic musi zabrać ze sobą kwestionariusz wstępnego wywiadu, który również zamieszczono poniżej lub można go pobrać ze strony internetowej MEiN (proszę zwrócić uwagę, że kwestionariusz ma 2 strony).

WAŻNE MATERIAŁY:

List_Ministra_Zdrowia_do_dyrektorów_szkół_nauczycieli_rodziców

DEKLARACJA

Kwestionariusz-wstępnego-wywiadu

PLAKAT-SZCZEPIENIA

Close Menu
Skip to content