Sprostowanie dotyczące ubezpieczenia uczniów przesłane przez Radę Rodziców

Szanowni Państwo.

Z przyczyn od nas niezależnych Towarzystwo COMPENSA dokonało zmiany kodu logowania do panelu wyboru polisy.
Na rok szkolny 2020/2021 wybrana została polisa z czterema wariantami ubezpieczenia: składka w wysokości 39,00 zł, 50,00 zł, 60,00 zł oraz 75,00 zł.Obowiązują dwa kody logowania:Pierwszy kod 214640 do wariantów I ,  II ,  III.Drugi kod 577036 do wariantu IV. W każdym z tych kodów dostępny jest również wariant ubezpieczenia za 135 zł (jest to wariant, który, jak nas poinformowała COMPENSA, jest automatycznie dodawny do każdej polisy)
Każdy z rodziców może wybrać sobie jeden z czterech wariantów ubezpieczenia.

• Ubezpieczenie zawieramy drogą on-line poprzez stronę internetową:
    https://szkola.compensa.pl/ wpisując kod dla wybranego wariantu ubezpieczenia.

Rodzic wybiera wersję ubezpieczenia, wpisuje dane dziecka i od razu dokonuje płatności on-line.

Termin deklaracji i opłacenia ubezpieczenia upływa 30 września 2020 r.

• W wyjątkowych sytuacjach jest możliwa droga tradycyjna papierowa,
    – Compensa przygotuje deklaracje papierowe z tymi samymi wariantami, i w dniu 9 września przed spotkaniami z wychowawcami w godz. 17:00 -19:00 przedstawiciel Compensy będzie obecny w naszej szkole, podpisze z Państwem deklaracje i zbierze należne składki na ubezpieczenie.

Ubezpieczenie obejmuje ochroną dzieci już od 01.09.2020 r.Osoba obsługująca nasze ubezpieczenie to Pan Dawid Kuźba tel. 501 494 995

KOSZĘCIN-WARIANTY-1-2-3

KOSZĘCIN-WARIANT-4