Wierszowanki na Dzień Matki. IV Edycja – konkurs literacki

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie literackim “Wierszowanki na Dzień Matki. IV Edycja”. Wystarczy napisać wiersz o Mamie lub dla Mamy i przesłać zdjęcie swojej pracy na adres karolina.kaczmarek@koszecin.edu.pl  do dnia 25 maja 2021 r. (wtorek). Wiersz powinien być napisany samodzielnie na kartce formatu A4 (prace można ozdobić rysunkami, naklejkami itp.) Wszystkie zdjęcia wierszy zostaną opublikowane w formie galerii na stronie szkoły . Wiersze będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych:
klasy 1-3, klasy 4-6 i klasy 7-8. Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie statuetek Srebrnego Pióra nastąpi w dniu 01 czerwca 2021 r. (wtorek). Oprócz statuetek Srebrnego Pióra przewidziane są nagrody w postaci punktów dodatnich (+10 za I miejsce, + 5 za II miejsce, + 4 za III miejsce) oraz dyplomy za udział w konkursie. Serdecznie zapraszam do twórczej zabawy!

Grafika pochodzi z: https://pl.pinterest.com/pin/712553972280432334/