SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 01.10.2019 r. w Lublińcu, odbyły się Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Naszą szkołę w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentowali następujący uczniowie:

Lena Karmańska, Kinga Kwapis, Zofia Golaś, Tatiana Dubiel, Maja Wieloch, Julia Maruszczyk,

Wiktoria Kała rez. oraz Mucha Dominik, Jakub Bielowski, Adam Kazik, Mateusz Gryc,Nikodem Sobala, Franciszek Druch, Arkadiusz Stanchły rez.

Obydwie drużyny uplasowały się na ostatnim miejscu zajmując odpowiednio IV i V miejsce.

W kategorii Igrzysk Dzieci, drużyna dziewcząt w składzie: Zofia Gembała, Wiktoria Paciepnik, Marta Piechota, Agata Brol, Magdalena Mazur, Marta Kasprzyk, Martyna Wacławek rez., zajęła I miejsce i uzyskała awans do zawodów rejonowych, zajmując tam miejsce III.

Na podium stanęli również chłopcy zajmując miejsce III w składzie: Olivier Tyczyński, Józef Duda, Dawid Kwiatkowski, Nikodem Wacławek, Dominik Gembała, Franciszek Duda, Adam Strug rez., Michał Grabolus rez., Kamil Podpora rez., Jacek Paruzel rez., Bartłomiej Gembała rez.