Koncert charytatywny

02 kwietnia 2017 roku w Kościele NSPJ w Koszęcinie odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód będzie przekazany na wsparcie rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych z naszej szkoły. W związku z tym w szkole podstawowej i gimnazjum w Koszęcinie jest organizowany konkurs na ozdoby wielkanocne (stroiki, pisanki, koszyczki, zajączki, baranki, palmy itp). Wszyscy uczniowie, biorący udział w konkursie, otrzymają punkty plusowe, a najlepsze prace zostaną nagrodzone. Wszystkie prace konkursowe będą wsparciem rzeczowym, z którego dochód będzie przekazany na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych z naszej szkoły. Zwracamy się również z prośbą o włączenie się do akcji i przyniesienie prac z rękodzieła (mogą być one wykonane przez rodziców, krewnych …) – nie tylko związanych z Wielkanocą, z których dochód również będzie przekazany na powyższy cel. Prace rękodzieła nie będą brały udziału w konkursie, ale będą nagrodzone punktami plusowymi, a przede wszystkim będą wsparciem dla dzieci.
Wszystkie prace proszę przynosić do: biblioteki SP,p. Aleksandry Mazur, P. Agaty Balwierz lub do p. Karoliny Goniwiechy do dnia 24 marca 2017 roku.
Z góry dziękujemy za przyłączenie się do akcji.