Szkolenie w ramach projektu Erasmus+.

Szkolimy się dla lepszych efektów nauczania. W ramach otrzymanej akredytacji Erasmus+ nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego uczestniczą i będą uczestniczyć w wielu szkoleniach, które mają na celu podniesienie umiejętności i będą miały wpływ na jakość pracy szkoły. stawiamy na naukę języka angielskiego, który staje się narzędziem naszej międzynarodowej współpracy. 13 lutego 2024 r. gościliśmy w naszej szkole Paul Finnerty, przedstawiciela Atlas Language School, który przeprowadził szkolenie rady pedagogicznej w zakresie wybranej tematyki w języku angielskim:- How to teach pronunciation without the teacher speaking- How to effectively build context to teach grammar and vocabulary using online tools to gamify learning- An example CLIL lesson. Całe szkolenie prowadzone było przez native speaker z Wielkiej Brytanii, oczywiście w języku angielskim. Było to dla nas nowe doświadczenie, jednak bardzo owocne i niezwykle sympatyczne.