Kolorowy tydzień!

W piątek cała społeczność szkolna spotkała się na apelu podsumowującym kolorowy tydzień, który przebiegał w naszej szkole pod nazwą – “Czynię dobro, reaguję. Milczeniem nic nie zwojuję”.

W konkursie na małą formę teatralną przeciw przemocy wzięły udział wszystkie klasy.

Inscenizacje były bardzo ciekawe, uczniowie wykazali się pomysłowością, talentem aktorskim oraz świetną współpracą. Zwycięzacami w konkursie zostały klasa 3a i 6a, które otrzymały karnet na wyjście do kręgielni.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, która brała też udział w komisji podczas przesłuchań. Zwycięzcom GRATULUJEMY!

W czwartek natomiast odbyły się przesłuchania w konkursie na szkolny “Mam Talent”.

Nagrody w formie Voucherów przekazała pizzeria Picca Koszęcin– bardzo dziękujemy.

W pokazach wzięło udział łącznie 54 uczniów. Bardzo cieszymy się z tak wysokiej frekwencji!

W klasach I-III, 3 miejsce za śpiew uzyskała Maja Werbicka z klasy Ib, 2 miejsce za grę na flecie otrzymała Emilia Maniak z klasy 3b, a zwyciężył duet Dominika Paciepnik oraz Julia Kaleta z klasy Ia, które przygotowały układ gimnastyczno – taneczny. W klasach 4-6, wyróżnienie otrzymali Julia Parankina z klasy 6b za piękne prace plastyczne, oraz Bartłomiej Pietrek z klasy 4b za triki z rakietką i piłeczką pingpongową. Zwycięzcami ex aequo został duet- Leon Panicz z klasy 5b i Piotr Młyński z klasy 5a, którzy grali na instrumentach- gitarze elektrycznej oraz perkusji oraz Zuzanna Pokaczajło z klasy 6a za śpiew oraz grę na pianinie. W klasach 7-8 wyróżnienie za taniec artystyczny otrzymały Anna Maruszczyk i Maja Kachel z klasy 7a, zwyciężył natomiast Patryk Mokry z klasy 7a, który tworzy przestrzenne prace plastyczne. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich występujących!

Macie talent!;)

Podczas tego spotkania za wzorową postawę uczniowską przyznaliśmy nagrodę koniczynki, a otrzymali ją w klasach I-IV Franciszek Dzięba z klasy 3b, w klasach V-VIII Michalina Sykulska z klasy 5b

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w te ważne dla naszej s,zkoły wydarzenie!