Pasowanie na ucznia!

27 października 2023 r. uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.

Na scenie w Domu Kultury pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a pan dyrektor Adam Małyska dokonał aktu pasowania na ucznia.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście; wójt Gminy Koszęcin Zbigniew Seniów, przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Ochman – Sozańska, pani wicedyrektor Grażyna Brodacka oraz rodzice, dziadkowie i rodzeństwo uczniów. Gościem, na tak ważnym dla dzieci wydarzeniu, była również maskotka Mrówka, ze sklepu PSB Gabrom w Koszęcinie, która podobnie jak pozostali zaproszeni goście wręczyła dzieciom drobne upominki.Życzymy najmłodszym uczniom powodzenia i wielu sukcesów w nauce.