Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych- etap rejonowy

5 października w parku Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk” w Koszęcinie odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych na etapie rejonowym.
Dziewczyny ze szkoły z Koszęcina w Igrzyskach Dzieci wywalczyły IV miejsce, a w Igrzyskach Młodzieży wywalczyły I miejsce i awansowały do etapu wojewódzkiego.
Chłopcy ze szkoły z Koszęcina w Igrzyskach Dzieci wywalczyli miejsce III.
Składy naszych drużyn:
Igrzyska Dzieci
dziewczyny: Alicja Kochanek, Zuzanna Pokaczajło, Laura Pawluk, Milena Janeta, Anna Maruszczyk, Emilia Kandzia, Liliana Mazur (R), Gabriela Brol(R)
chłopcy: Mikołaj Gzik, Maksymilian Piech, Wiktor Skura, Szymon Łodziński, Przemysław Dziurowicz i Mikołaj Krych, Szymon Hubalek(R)
Igrzyska Młodzieży
dziewczyny: Marta Piechota, Wiktoria Paciepnik, Alicja Gryc, Maja Gryboś, Zofia Gembała, Nadia Weber, Natalia Morcinek (R)
Gratulujemy!!!
Szczególne podziękowania składamy Panu Jackowi Pudlikowi za zapewnienie opieki medycznej podczas zawodów.

nauczyciele wychowania fizycznego