Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych

23 września w parku Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk” w Koszęcinie odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Dziewczyny ze szkoły z Koszęcina, zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i Igrzyskach Młodzieży
wywalczyły I miejsce i awansowały do etapu rejonowego.
Chłopcy ze szkoły z Koszęcina w Igrzyskach Dzieci również wywalczyli I miejsce i awansowali do etapu rejonowego, natomiast w Igrzyskach Młodzieży nasi chłopcy wywalczyli miejsce 5.
Składy naszych drużyn:
Igrzyska Dzieci dziewczyny: Alicja Kochanek, Zuzanna Pokaczajło, Laura Pawluk, Milena Janeta, Liliana Mazur, Anna
Maruszczyk, Emilia Kandzia(R), Gabriela Brol(R)
chłopcy: Mikołaj Gzik, Szymon Hubalek, Maksymilian Piech, Wiktor Skura, Szymon Łodziński, Przemysław Dziurowicz i Mikołaj Krych(R)
Igrzyska Młodzieży dziewczyny: Marta Piechota, Wiktoria Paciepnik, Natalia Morcinek, Alicja Gryc, Maja Gryboś, Zofia Gembała, Nadia Weber(R)
chłopcy: Józef Duda, Michał Gembała, Wojtek Hiszpański, Jacek Paruzel, Kamil Podpora, Nikodem Wacławek
Gratulujemy!!!

nauczyciele wychowania fizycznego