Dnia 07 kwietnia 2022 r. w Domu Kultury w Lublińcu odbył się kolejny etap konkursu recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentował Adam Kwapis z kl. 4a, który był bezkonkurencyjny i zdobył I miejsce. Teraz czeka na Adama występ w finale XXXIII REGIONALNYCH SPOTKAŃ Z POEZJĄ I PROZĄ „WRAŻLIWOŚĆ NA SŁOWA” w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy!
Sukces w konkursie recytatorskim
- Post author:Zuzanna Duda
- Post published:08/04/2022
- Post category:Aktualności



