Konkurs InstaLogik II edycja 2020/21 w naszej szkole

      Uczniowie z naszej szkoły świetnie poradzili sobie w zmaganiach w ogólnopolskim konkursie matematyczno-informatycznym. 

       InstaLogik to konkurs adresowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych  zainteresowanych zagadkami logicznymi,  matematyką  i do tych, którzy interesują się programowaniem .

Konkurs organizowany jest przez InstaKod, twórcę programu nauczania środowiska programistycznego i podręczników informatyki w klasach 4-8 oraz przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Konkurs przebiega w  trzech etapach:

  • Etap I – 1 października – 5 listopada 2020,
  • Etap II – 12 grudnia 2020
  • Etap III – 27 marca 2021

Małe podsumowanie statystyczne. Do  I etapu zaklasyfikowanych zostało 3429 osób z 545 szkół. Do II etapu dostało się 1714 osób. Do III etapu zakwalifikowały się 843 osoby.

Miło mi poinformować, że  z 15 uczestników konkursu z naszej szkoły,  8 przeszło do II etapu, a 6 uczniom udało się zakwalifikować do III etapu. Są nimi: Gabriel Janeczek 5a, Aleksandra Szot 5a, Marta Golaś 6a, Natalia Goniwiecha 6b, Michał Fronczek 6c, Aleksander Majchrzyk 7a.

   Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom odwagi, a osobom zakwalifikowanym do  kolejnego  etapu – ogromnego sukcesu. 

Partnerem Konkursu jest Olimpiada Informatyczna Juniorów.

Honorowym Patronem Konkursu jest Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Drodzy Uczniowie. W edukacji szykuje się nam długa przerwa  zimowa. W związku z tym zapraszam wszystkich na  Zimowe Wyzwanie InstaLogika. Zimowe Wyzwanie InstaLogika jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, łącznie z dorosłymi i stanowi świetne przygotowanie do konkursów matematycznych i informatycznych. Można pracować samodzielnie, w grupie, z rodzicem, rodzeństwem . Co więcej — jest pomyślane tak, aby zarówno początkujący mógł odnieść pierwsze sukcesy, jak i najlepsi poczuli dreszczyk emocji. Zaangażowanie czasowe zależnie od chęci. Od pojedynczej godziny do wielu długich zimowych wieczorów i rozmyślań o każdej instrukcji.

Zimowe Wyzwanie InstaLogika trwa od 16 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021.

W Zimowym Wyzwaniu InstaLogika wszyscy uczestnicy są wygranymi i tylko od nich zależy, jak daleko zajdą, prężąc swoje szare komórki w długie zimowe wieczory!

Udział w Zimowym Wyzwaniu InstaLogika jest bezpłatny.

Nowych uczestników zapraszam do rejestracji na stronie instalogik.pl.

Gratulacje dla wszystkich uczestników za podjęcie wyzwania!

Close Menu
Skip to content