OGŁOSZENIE

W związku z faktem, że okres zamknięcia szkół od 12 do 25 marca br. nie oznacza dni wolnych od nauki, w celu wsparcia uczniów zdecydowano o przyjęciu w naszej szkole następujących rozwiązań:

1.  Nauczyciele będą pracować online poprzez dziennik elektroniczny lub adresy mailowe uczniów. System pracy zostanie przekazany indywidualnie przez każdego nauczyciela za pośrednictwem dziennika elektronicznego,
  2. Kontakty online będą odbywały się według planu lekcji (poza takimi przedmiotami jak W-F, Religia, WDŻR,….). Wyjątkiem są klasy ósme, które będą miały przekazywane materiały jedynie z języka polskiego, matematyki i języka obcego- przygotowanie do egzaminu.
  3. Zadawane i rozwiązywane zadania oraz notatki uczniowie powinni zamieszczać w zeszytach lub – jeżeli zeszyty są przechowywane w szkole- na osobnych kartkach albo zeszytach dodatkowo założonych.
  4. Szczegóły pracy związane ze specyfiką przedmiotu przekażą poszczególni nauczyciele w dniu 13.03.2020 r. poprzez dziennik elektroniczny.

UWAGA:

Proszę obserwować stronę Internetową szkoły oraz informacje zamieszczane w dzienniku elektronicznym. O wszystkich ewentualnych zmianach Szkoła będzie informować poprze te media.