INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZEGLĄDU STOMATOLOGICZNEGO DZIECKA

Zgodnie z ustawą z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami )Dz.U.2019.1078) oraz  ustawą  z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj.Dz.U.2019.1373 z późn.zm.) informujemy, że  dnia 5  i 10 marca br . w  Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Koszęcinie odbędą się bezpłatne przeglądy jamy ustnej u dzieci kwalifikujące  do bezpłatnego leczenia stomatologicznego.

Przeglądy będą obejmowały: ocenę stanu uzębienia oraz wykrywanie nieprawidłowości wad zgryzu. Przeglądy będą wykonywane przez lekarza stomatologa oraz higienistkę stomatologiczną.
Po przeglądzie otrzymają Państwo informację o kwalifikacji do bezpłatnego leczenia.

Proszę o podjęcie decyzji i wyrażenie zgody lub sprzeciwu na jednym z przekazanych dzieciom druków. �