Wizyta uczniów naszej szkoły w Teatrze Muzycznym w Łodzi

Uczniowie naszej szkoły w dniu 4 lutego uczestniczyli we wspaniałym przedstawieniu w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Wyjazd został całkowicie sfinansowany przez Wójta Gminy Koszęcin – pana Zbigniewa Seniów, było to podziękowanie za wspieranie przez Szkołę działań samorządowych, a szczególnie plenerowe występy chóru szkolnego. W wycieczce udział wzięli uczniowie należący do chóru oraz Szkolnego Koła Wolontariatu.

Kto z nas nie zna Alexa, Marty`ego, Melmana, Glorii i pingwinów – Szeregowego, Skippera, Kowalskiego i Rico czy króla Juliana XIII – bohaterów bajki “MADAGASKAR”?

Ujrzenie  na scenie przepięknie ucharakteryzowanych aktorów, choreografii, wysłuchanie świetnie zaaranżowanych piosenek było dla dzieci, jak i dorosłych niesamowitym przeżyciem. Każdy z obecnych na widowni odnalazł w sobie dziecko i z radością uczestniczył w widowisku. Po przedstawieniu uczniowie mieli możliwość spotkania się z odtwórcami głównych ról oraz zrobienia sobie z nimi zdjęcia.

Mimo, że droga do Łodzi daleka i zakorkowana z chęcią pojechalibyśmy jeszcze raz.