Ogólnopolska akcja banku BNP Paribas „Dzieciaki do rakiet”

Nasza szkoła wzięła udział w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez bank BNP Paribas „Dzieciaki do rakiet”. Tematem pracy konkursowej było zachęcenie innych do aktywności fizycznej. W sposób kreatywny należało pokazać, dlaczego warto być aktywnym, jakie korzyści niesie za sobą uprawianie sportu i dlaczego wszyscy, a w szczególności dzieci, powinni go uprawiać. Konkursowy filmik, na który należało zagłosować, został przygotowany przy pomocy nauczycieli przez uczniów klasy 7b. Głosowanie trwało 2 tygodnie, a dzięki dużemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej i nie tylko, udało się nam znaleźć wśród 60 zwycięskich szkół. Dzięki temu szkoła otrzymała profesjonalny sprzęt do tenisa przystosowany do nauki dzieci: 20 rakiet dla dzieci z kl. I-III , 40 piłeczek tenisowych oraz 4 zestawy rozkładanych siatek i znaczników.