Dzieciaki do rakiet KONKURS

SP im. Jana Pawła II w Koszęcinie przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu pn.”Dzieciaki do Rakiet”, promującego aktywność wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodą w konkursie jest zestaw sprzętu do nauki gry w tenisa w ramach lekcji wychowania fizycznego, tzn. piłki, siatki, rakiety oraz przygotowanie ściany na terenie szkoły do gry w tenisa.

W konkursie zostanie wyłonionych łącznie 60 zwycięzców, przy czym 50 zwycięzców zostanie wybranych w głosowaniu, a 10 zwycięzców wyłoni kapituła konkursowa.

Głosowanie odbywać się będzie od 14 listopada od godz. 00:01 do 30 listopada do godz. 23:59.

Aby oddać ważny głos należy:

1. Wybrać nasz filmik (NASZ FILM <<kliknij tutaj>>)
  2. Kliknąć w przycisk „Głosuj” zlokalizowany pod nim.
  3. Podać aktywny adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość zawierająca link potwierdzający udział w głosowaniu.
  4. Rozwiązać zadanie weryfikacyjne ReCaptcha.
  5. Kliknąć przycisk “Oddaj głos”.
  6. Sprawdzić skrzynkę pocztową oraz kliknąć w link potwierdzający.

Po kliknięciu w link potwierdzający, głos zostanie zaliczony.

Jeden adres e-mail może być wykorzystany raz dziennie.

Głosujmy!!! Nagrody czekają!!!

Udostępnij film na facebooku