Zaczynamy nowy rok szkolny 2019/2020

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020, a wraz z nim nowe wyzwania i ciężka praca. Trzeba rozdać wszystkie podręczniki, przygotować karty wypożyczeń, dokupić lektury, przygotować harmonogram konkursów. Bardzo dużo pracy w bibliotece na początek roku. Chciałabym, aby ten rok szkolny był dla wszystkich radosny, pracowity, ale także zaczytany. Zapraszam wszystkich uczniów (i nauczycieli) do aktywnej współpracy z biblioteką. Czytajcie, bo “kto czyta, ten żyje wielokrotnie” (Józef Czechowicz)

Dwa słowa o wydawaniu podręczników dla klas

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń dostaną uczniowie wszystkich klas naszej szkoły. Podręczniki do biblioteki przychodzą partiami, dlatego w miarę możliwości będą wydawane jak najszybciej. Bardzo proszę o obłożenie podręczników i szanowanie ich.

Kolejność wydawania kompletów podręczników będzie następująca:

klasy 1-3 – wtorek 03 września 2019 r.

klasy 4 oraz klasy 7 – środa 04 września 2019 r.

klasy 5 – czwartek 05 września 2019 r.

klasy 6  i klasy 8 – piątek 06 września 2019 r.

Bardzo proszę o przyniesienie reklamówek lub dodatkowych toreb na podręczniki!

Książki (lektury i inne) wypożyczamy od poniedziałku 16 września 2019 r. Zapraszam!