Kolejny sukces Szkolnego Koła Wolontariatu

Sukces Szkolnego Koła Wolontariatu

Szkolne Koło Wolontariatu przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu “Podaj dobro dalej”, w ramach którego 5-osobowa grupa uczniów przygotowała przedsięwzięcie skierowane do osób starszych z terenu naszej gminy. Uczennice przeprowadziły dwie akcje. Pierwsza z nich miała charakter warsztatów, które zostały przeprowadzone w Przedszkolu “Pod Dębem” i miały na celu wyposażenie najmłodszych w umiejętności i wiedzę, jak pomagać osobom starszym.

Drugie przedsięwzięcie polegało na prowadzeniu zajęć komputerowych dla naszych Seniorów. Nasza praca konkursowa została doceniona i otrzymaliśmy zaproszenie na Galę wręczenia nagród jako laureaci. Przedstawiciele Koła wraz z opiekunem w dniach 28-29 maja będą uczestniczyć w gali wręczenia nagród w Krakowie.