Podaj dobro dalej

Szkolne Koło Wolontariatu w ramach swoich działań wzięło udział w konkursie “Podaj Dobro Dalej” #misjahelenytrwa organizowanym przez Fundację im. Heleny Kmieć.

Praca konkursowa składała się z dwóch przedsięwzięć. Pierwszym etapem była zbiórka puzzli, gier planszowych oraz przyborów do rysowania, które zostały przekazane dzieciom przebywającym w Ośrodku rehabilitacyjno-edukacyjnym dla dzieci i młodzieży Niepełnosprawnej pw. Św. Rafała Archanioła w Rusinowicach.

Drugie przedsięwzięcie polegało na przygotowaniu przedstawienia i zaprezentowanie go dzieciom przebywającym w Ośrodku. Inscenizacja “Szkolne perypetie”, która była już wcześniej zaprezentowana szkolnej społeczności, spotkała się z bardzo ciepłym i serdecznie przyjęta przez dzieci.