Pasowanie Pierwszoklasistów !

Zgodnie z tradycją 21 października pierwszoklasiści uczestniczyli w akcie pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Koszęcinie.
Uroczystość zaszczycił swoją obecnością wójt gminy Koszęcin – Zbigniew Seniów.  Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli uroczystość występem artystycznym, recytowali wiersze, śpiewali piosenki.
Z honorem złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. W imieniu rodziców ślubowanie złożyła p. Peter.
Pan dyrektor dokonał aktu pasowania symbolicznym ołówkiem. Od tego momentu pierwszaki stały się prawowitymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Koszęcinie. .
Na zakończenie dzieci zostały obdarowane upominkami od Rady Rodziców, wójta gminy Koszęcin, przedstawiciela sklepu Mrówka oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy.