Prosimy o wsparcie w głosowaniu

Szanowni Rodzice i Uczniowie Zespołu Szkół w Koszęcinie.

Zwracamy się z prośbą o oddawanie głosów (lajków na FB)
na prace naszych uczniów:

Linki do prac wystarczy kliknąć i polubić:

Link1

Link2

Poniżej informacja jaką szkoła uzyskała, że spośród licznie nadesłanych prac, nasze zgłoszenia zostały wybrane przez Kapitułę Konkursu i przeszło do kolejnego etapu.

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie „JESIEŃ W PARKU, W SADZIE I W OGRODZIE” organizowanym przez firmę Moje Bambino Sp. o.o. Sp.K.

Z przyjemnością informujemy, że spośród licznie nadesłanych prac, Państwa zgłoszenie zostało wybrane przez Kapitułę Konkursu i przeszło do kolejnego etapu.

Aktualnie trwa II tura, podczas której wyłonimy Laureatów

Na oficjalnym profilu Facebook Moje Bambino opublikowaliśmy 30 najlepszych prac w kategorii Przedszkole oraz 30 najlepszych prac w kategorii Szkoła. Wśród opublikowanych zdjęć znajduje się również zdjęcie pracy plastycznej nadesłanej przez Państwa placówkę:

Od tego momentu to Państwo i Internauci decydujecie, która praca jest najlepsza, poprzez polubienie konkretnego zdjęcia.

Trzy prace z kategorii Przedszkole i trzy prace z kategorii Szkoła, które uzyskają największą liczbę polubień w regulaminowym czasie głosowania zostaną nagrodzone w Konkursie.

Czas na oddawanie głosów trwa od 17 do 23 października 2016 r. (do północy).

Serdecznie zachęcamy zarówno Państwa, jak i Rodziców dzieci, do oddawania głosów na najlepsze prace.

Liczy się każdy GŁOS !