Wizyta w Domu Dziecka w Lublińcu

W dniu 07.06.2016r. reprezentanci Samorządów Uczniowskich Zespołu Szkół i uczniów klas III SP odwiedzili wychowawnków Domu Dziecka w Lublińcu. Wychowankowie Domu Dziecka otrzymali prezenty, które zostały zgromadzone w ramach zbiórki przeprowadzonej wśród uczniów całego Zespołu Szkół. Tradycją naszą jest dzielenie się słodyczami przez uczniów, którzy przystępowali w danym roku szkolnym do Pierwszej Komunii Świętej oraz zbiórka przyborów szkolnych wśród młodzieży. Udało nam się zebrać dwa duże kartony bombonierek i innych słodyczy oraz sześć kartonów z ubraniami, przyborami toaletowymi, przyborami szkolnymi i zabawkami. Bardzo dziękujemy naszym uczniom i oczywiście ich rodzicom, za tak liczne włączenie się do akcji na rzecz dzieci, którym szeroki uśmiech na twarzy pojawił się na widok tak licznych prezentów. Pani Dyrektor Domu Dziecka w Lublińcu wyraziła swoje podziękowania w imieniu swoich podopiecznych akcentując, że nasza szkoła jest jedyną szkołą w powiecie lublinieckim, która każdego roku wspiera ich placówkę.

Dziękujemy!!!