Biegi sztafetowe

Drużynowe biegi sztafetowe

Dnia 08.10.2015 r. odbyły się powiatowe zawody sztafetowe w Lublińcu. W składzie głównym dziewcząt pobiegły: Michalina Krus, Barbara Kandzia, Patrycja Gajdzik, Edyta Kandzia, Julia Sowa i Jasmin Sobala, jako rezerwowa biegła Dominika Szyguła. Miejsce pierwsze w kategorii dziewcząt zajęło Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, drugie Gimnazjum  nr 1 w Koszęcinie, a trzecie Gimnazjum nr 2 w Lublińcu. W składzie głównym chłopców pobiegli: Krzysztof Mazur, Michał Krawiec, Piotr Koza, Sylwester Pawełczyk, Dominik Gola i Łukasz Tyniec, jako rezerwowy biegł Dawid Sobala. Miejsce pierwsze zajęło Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie, drugie – Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, a trzecie miejsce – Gimnazjum nr 2 w Lublińcu. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła udział w zawodach rejonowych w Tarnowskich Górach.

Dnia 22.10.2015 r. odbyły się zawody sztafetowe w Tarnowskich Górach. Składy naszych drużyn nie uległy zmianie. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła szkoła ze Świerklańca, drugie – Gimnazjum nr 5 w Tarnowskich Górach, trzecie – Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie, a czwarte – Gimnazjum nr 1 w Lublińca. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 5 w Tarnowskich Górach, drugie –  Gimnazjum w Ożarowicach, trzecie – Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie, a czwarte – Gimnazjum nr 1 w Lublińcu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych smiley