Dzień Babci i Dziadka 2015

30 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, na którą zaproszeni zostali Babcie i Dziadkowie uczniów.

Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Podczas prezentowanego programu słowno – muzycznego nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych  samodzielnie przez ich wnuczęta. Na zakończenie Pani wicedyrektor – Grażyna Brodacka podziękowała wszystkim za tak liczne przybycie. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez organizatorów imprezy przy wsparciu ze strony Rady Rodziców.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile. Mamy nadzieję, że uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie wpisany na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły.