Jasełka 2014

“Betlejem jest w Tobie”- to motto teogorocznych jasełek, które wystawiono w naszej szkole 19.12.2014r.

Uczniowie klasy 5a i 5b, chór szkolny oraz zespół smyczków zaprezentowali swoje liczne talenty aktorskie i wokalne w przedstawieniu bożonarodzeniowym pt. “Świąteczna ulica”.

Współczesne scenki z życia wzięte skonfrontowano z rzeczywistością Betlejemskiej rodziny i przeplecione licznymi piosenkami wykonanymi przez szkolny chór. W wszystko po to, aby widza wzruszyć i rozbawić. Mamy nadzieję, że udało się wzbudzić w widzu refleksję nad istotą Świąt Bożego Narodzenia.

O tym, że jasełka naprawdę się podobały świadczyły gorące i huczne brawa, którymi widzowie nagrodzili młodych wykonawców. Wielogodzinne próby  znów zaowocowały ogromnym sukcesem.

Akademię przygotowały:

A. Maroń, I. Kamińska, K. Segeth, I. Lachowska-Ujma.