Szlachetna Paczka 2014

W tym roku Zespół Szkół w Koszęcinie bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Polega ona na przygotowaniu paczki z żywnością, środkami czystości, ubraniami i najbardziej potrzebnymi rzeczami dla rodziny, która potrzebuje pomocy. Darczyńcy pozostają anonimowi. Mały gest taki jak kupienie tabliczki czekolady czy ciepłych skarpet może wyczarować uśmiech na twarzy drugiej osoby. Więcej o akcji można znaleźć na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.plJeżeli ktoś chciałby nas wesprzeć finansowo, to prosimy o datek pieniężny na konto Rady Rodziców oto nr konta:

Rada Rodziców Gimnazjum nr 1 Koszęcinie

42-286 Koszęcin

ul. Sobieskiego 7

45 82880004 2000 0009 3406 0001

Lub

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawla II w Koszęcinie

42-286 Koszęcin

ul. Sobieskiego 7

24 82880004 2000 0000 0619 0001

W tytule przelewu prosimy wpisać „Szlachetna Paczka”. Za te pieniądze kupimy rzeczy, których będzie brakować. Jeżeli ktoś zdecyduje się samodzielnie kupić produkt to bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum do Agnieszki Jonczyk. Osoby organizujące tą akcje poproszą o kupienie konkretnych rzeczy, aby nie powtarzały się zakupy. Wszystkich dodatkowych informacji udzieli również Agnieszka Jonczyk uczennica kl. IIIa gimnazjum. Warto pomagać, aby na twarzach tej rodziny znów zagościł uśmiech.