Konkurs czytelniczy

Uwaga KONKURS!!!

Zapraszam wszystkich uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym, opracowanym  na podstawie trylogii Suzanne Collins Igrzyska śmierci. Konkurs będzie miał formę 64 – hasłowej krzyżówki i odbędzie się w bibliotece szkolnej

w dniu 15 października 2014 r. (środa) na 4 lekcji.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie proszę o zgłaszanie się do biblioteki do dnia 13 października 2014 r. (poniedziałek).

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba przeczytać trylogię Igrzyska śmierci (dostępna w bibliotece).

Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy i punkty  z zachowania.

*************

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!

W konkursie wzięły udział dwie osoby z kl. 3a: Kacper Świeca i Agnieszka Rode, które doskonale znają trylogię Igrzyska śmierci. Serdecznie gratuluję zajęcia ex aequo I miejsca. Uczestnicy konkursu dostali dyplomy, książki, słuchawki i punkty z zachowania.