Rejonowe zawody lekkoatletyczne

Dnia 9 maja 2014 roku na stadionie w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody lekkoatletyczne. W zawodach brały udział drużyny dziewcząt ze Strzebinia, z Boronowa, z Ciasnej, z Lubecka  oraz Koszęcina. Reprezentacja naszej szkoły składała się z 15-osobowej drużyny chłopców i dziewcząt. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie. Jedna z naszych reprezentantek pobiła rekord szkoły  w biegu na 100 m, jest to uczennica klasy 1b – Basia Kandzia, której serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku 14,54 s.

Mimo zaciętej rywalizacji w kategorii chłopców I miejsce jednoznacznie zajęła drużyna z Gimnazjum nr 1 w Koszęcinie, II miejsce zajęła drużyna z Lubecka i III miejsce drużyna ze Strzebinia. W kategorii dziewcząt I miejsce (z przewaga niewielkiej różnicy punktów dokładnie 13 pkt) zajęła drużyna ze Strzebinia, II miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 1 w Koszecinie, a III miejsce zajęła drużyna z Lubecka. Drużyny, które zajęły I miejsca jadą dalej na wojewódzkie zawody lekkoatletyczne.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych.