BIBLIOTEKA WPROWADZA W ŻYCIE

to temat X Jubileuszowego Regionalnego Forum Bibliotekarzy, które odbyło się 15 października w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy.

Forum zorganizowane zostało w ramach częstochowskich obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Uczestniczyli w nim m.in. konsultanci ośrodków kształcenia, dyrektorzy szkół i bibliotek, nauczyciele bibliotekarze i bibliotekarze regionu częstochowskiego, przedstawiciele władz samorządowych.

Podczas forum ogłoszono wyniki konkursu które wręczyłGrzegorz Sikora, prezes Oddziału ZNP w Częstochowie, nagrody w powiatowym konkursie na najlepszą prezentację multimedialną dla uczniów „Wszystko o bibliotece”, który zorganizowany został pod jego patronatem przez Sekcję Bibliotekarską ZNP w Częstochowie.

Nagrody otrzymali:
– w kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – Szymon Sznober SP 38 w Cz-wie
II miejsce – Maja Jelonek, Zuzanna Cierniak, SP z OI nr 53 w Cz-wie