Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sportach Halowych Województwa Śląskiego

Szczegóły

W dniu 24.05.18r. w Łaziskach Górnych odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sportach Halowych Województwa Śląskiego i pierwszy raz w historii naszego gimnazjum dziewczyny, Dominika Szyguła i Emilia Molenda, zakwalifikowały się na tak poważne Mistrzostwa Tenisa Stołowego i zajęły na nich VII miejsce w województwie! Serdecznie gratulujemy!

LA w Lublińcu i Częstochowie

Szczegóły

W dniu 18 maja 2018 r. reprezentacja sportowa naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Lublińcu. Drużyna chłopców zdobyła I miejsce i w dniu 23 maja 2018 r. reprezentowała naszą szkołę na Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych w Częstochowie. Mimo, że nie zdobyli żadnego miejsca, to i tak wielki sukces i gratulacje dla chłopaków!

Półfinał Wojewódzki Grupy I Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

Szczegóły

W dniu 11.04.18r. w Bytomiu odbył się Półfinał Wojewódzki Grupy I Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Nasze gimnazjum reprezentowały Dominika Szyguła i Emilia Molenda, które zajęły II miejsce i zakwalifikowały się na Ścisły Finał Województwa Śląskiego. Brawo!!!

Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego Pawonków 2018

Szczegóły

W dniu 15.03.2018 r. w Pawonkowie odbyły się Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt (Dominika Szyguła i Emilia Molenda) oraz chłopców (Janek Kopiczko i Kuba Kozuch). Chłopcy zajęli IV miejsce w rejonie, a dziewczyny po ciężkiej walce z Tarnowskimi Górami wywalczyły I miejsce i zakwalifikowały się na półfinały Wojewódzkich Zawodów Tenisa Stołowego, po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum! Serdecznie gratulujemy!

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Częstochowie

Szczegóły

W dniu  01.03.2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. K. Pułsakiego w Częstochowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział wielu uczniów z Częstochowskich szkół i okolic. Naszą szkołę reprezentował Janek Kopiczko, który zajął II miejsce oraz Dominika Szyguła, która wywalczyła III miejsce indywidualnie. Drużynowo nasi zdolni uczniowie wygrali całe zawody! Serdecznie gratulujemy!

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Pawonkowie

Szczegóły

W dniu 22.02.2017 r. w Pawonkowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Dominika Szyguła i Emilia Molenda oraz Janek Kopiczko i Kuba Kozuch. Drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce w powiecie, a drużyna chłopców  II . Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów!

Szczegóły
Dnia 11.12.2017r. w naszym gimnazjum odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców. Zwycięzcy: