Rozkład jazdy autobusów szkolnych w dniu 12.09.2016 r.
Autobus szkolny „GIMBUS”
Dzień tygodnia |
Przyjazd uczniów |
Odjazd uczniów |
Poniedziałek |
I Kurs 7.10Sadów centrum-7.15 Wierzbie -7.18 Irki-7.30 Cieszowa – 7.35 Koszęcin II Kurs 7.55 Podlesie-7.58 SadówRSP-7.59 Sadów –8.04 Rusinowice DK- 8.06 Rusinowice OSP-8.08 Rusinowice DK-8.10 Sadów skrzyż- 8.12 Wierzbie – 8.16 Irki-8.26 Cieszowa-8.35 Koszęcin III Kurs 8.58SadówRSP- 8.59 Sadów – 9.04 Rusinowice DK-9.06 Rusinowice OSP-9.08RusinowiceDK- 9.10Sadów skrzyż.- 9.11 Wierzbie-9.14Irki-9.24Cieszowa-9.30Koszęcin |
I Kurs 13.30 Koszęcin-Cieszowa II Kurs 13.40 Koszęcin –Wierzbie-Rusinowice –Sadów-Podlesie IIIKurs 14.30 Koszęcin-Wierzbie-Rusinowice-Piłka-Sadów IV Kurs 15.20 Koszęcin- Cieszowa-Wierzbie-Rusinowice –Piłka-Sadów
|
Przewoźnik zewnętrzny – PKS
Sadów RSP |
07:12:00 |
Sadów Szkoła |
07:14:00 |
Sadów skrzyżowanie |
07:15:00 |
Piłka |
07:22:00 |
Rusinowice OSP |
07:24:00 |
Rusinowice |
07:25:00 |
Wierzbie |
07:29:00 |
Wierzbie Las |
07:31:00 |
Rzyce/Irki |
07:33:00 |
Koszęcin Lubliniecka |
07:37:00 |
Koszęcin Szkoła |
07:40:00 |