Gminny etap XXVII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”

W dniu 24 lutego 2015 r. w Domu Kultury w Koszęcinie odbył się etap gminny XXVII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczeń naszego gimnazjum, Adrian Michalski z kl. 1a, zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej i weźmie udział w etapie powiatowym XXVII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”w Lublińcu, który odbędze się dnia 15.04.2015 r. Do etapu powiatowego XXVII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” zakwalifikowała się również Agnieszka Jonczyk z kl. 3a, która będzie reprezentować naszą  szkołę w kategorii Wywiedzione ze słowa. Serdecznie gratulujemy!