W poniedziałek w naszej szkole gościliśmy sferyczne kino.
Uczniowie klas młodszych obejrzeli film „Przyjaciele w organizmie człowieka”. Dzięki tej niezwykłej podróży do wnętrza ludzkiego organizmu dowiedzieli się, jak działa mózg i oko , jak pracuje serce , poznali rolę oddychania oraz zagrożenia ze strony wirusów. Zobaczyli również, jak organizm broni się przed chorobami, a także przekonali się, czym jest prawdziwa przyjaźń i wspólne rozwiązywanie problemów
Klasy starsze uczestniczyły w seansie „Magia światła”, który w ciekawy sposób przybliżył tajemnice światła i zjawisk z nim związanych.
To było bardzo ciekawe i pełne wrażeń doświadczenie dla wszystkich uczniów!







