Karta rowerowa

Egzamin na Kartę Rowerową – część praktyczna za nami!

Dzisiaj w naszej szkole zrobiło się naprawdę jednośladowo! Uczniowie klas czwartych przystąpili do wyczekiwanej części praktycznej egzaminu na kartę rowerową.

Nasi czwartoklasiści musieli wykazać się nie lada skupieniem, sprawnością i przede wszystkim doskonałą znajomością przepisów ruchu drogowego. Slalom, ósemka, zatrzymanie w wyznaczonym miejscu oraz prawidłowe sygnalizowanie manewrów – wszystkie te zadania nasi młodzi cykliści zaliczyli śpiewająco!

Wszystkim nowo upieczonym posiadaczom karty rowerowej serdecznie GRATULUJEMY!

Życzymy Wam samych bezpiecznych, pełnych radości tras i pięknych rowerowych przygód.

I pamiętajcie – KASK TO PODSTAWA! Bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego przed każdą przejażdżką mocno zapinamy kaski na głowach!

Do zobaczenia na rowerowych szlakach!