Rocznica urodzin patrona naszej szkoły – św. Jana Pawła II

Dziś obchodzimy rocznicę urodzin św. Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły. To wyjątkowa i ważna data.

Z tej okazji odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, podczas której uczniowie przybliżyli życie św. Jana Pawła II, jego przesłania oraz ponadczasowe myśli, które wciąż są dla nas inspiracją i drogowskazem.

Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn szkół im. Jana Pawła II oraz wysłuchaliśmy pięknych pieśni w wykonaniu naszego wspaniałego szkolnego chóru. Był to czas refleksji, wspomnień i wspólnego przeżywania wartości, które głosił nasz Patron.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.