Warsztaty rowerowe z Marcinem Kozłem!

Dzięki wygranej w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie LGD “Leśna Kraina Górnego Śląska” “Kołem po Leśnej” wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z Marcinem Kozłem specjalistą z zakresu turystyki rowerowej. Na warsztatach uczniowie dowiedzieli się jak odpowiednio przygotować się do wyjazdów rowerowych oraz jak zadbać o bezpieczeństwo podczas jazdy. Wspólnie z Panem Marcinem uczniowie spakowali sakwy w rzeczy, które są niezbędne w podróżowaniu tym środkiem transportu. Nasz dzisiejszy gość podzielił się z nami doświadczeniami, jakie zdobył podczas swoich wypraw w różne zakątki świata.
Bardzo dziękujemy za to ciekawe spotkanie!
Podziękowania kierujemy również do uczniów, którzy przyczynili się do wygranej w konkursie i wspólnie z nauczycielami nagrali filmik, a byli to- Agata Łebek, Filip Parys, Piotr Dzierla- Waśko, Oliwier Bambynek, Michał Mazur, Aleksander Kandzia, Stefan Chaikin, Wiktor Kryś oraz absolwent naszej szkoły Adrian Litwin.

Close Menu
Skip to content