Niecodzienna lekcja języka polskiego.

Dnia 16 kwietnia uczniowie klasy IIb wzięli udział w niecodziennej lekcji języka polskiego, którą poprowadziła Pani Anna Bidzińska- Kristof. Uczniowie poznali japońską sztukę kamishibai, która polega na opowiadaniu historii za pomocą ilustracji wykonanych na kartonowych planszach wsuwanych do małej, płaskiej drewnanej skrzynki pełniącej rolę sceny o nazwie Butai.