Dzisiaj w naszej szkole z okazji święta naszej planety uczniowie klas I-III wykonywali ciekawe zadania, które przypomniały im jak należy o nią dbać. Na każdą klasę czekała stacja zadaniowa, która kryła jedną literę z hasła utworzonego przez wszystkie dzieci. W klasach uczniowie pracowali w grupach, rozwiązując zadania świetnie się bawili i uczyli współpracy z rówieśnikami. Pamiętajcie, że ZIEMIA TO NASZ WSPÓLNY DOM, DBAJMY O NIĄ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!
22 kwietnia – Dzień Ziemi!
- Post author:Zuzanna Duda
- Post published:22/04/2024
- Post category:Aktualności / Szkoła Podstawowa




















