XXII Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II do Częstochowy

W dniu 6 października 2022 r. przedstawiciele uczniów naszej szkoły (wraz z opiekunami – p. Klaudią Segeth, p. Marcinem Klamą oraz p. Karoliną Kaczmarek) uczestniczyli w XXII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasnej Górze. Na błoniach jasnogórskich zgromadziło się wielu młodych ludzi, którzy reprezentowali 163 szkoły z całej Polski. O godzinie 11.00 odprawiona została msza św. w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkół im. Jana Pawła II, której przewodniczył biskup diecezji radomskiej ks. Marek Solarczyk – opiekun szkół noszących imię papieża-Polaka. Piękna pogoda oraz radość ze spotkania sprawiły, że wszyscy uczestnicy umocnieni wrócili do swoich szkół.