Konkurs literacki “Wierszowanki na Dzień Matki. V edycja”

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie literackim ” Wierszowanki na Dzień Matki. V edycja”. Wystarczy ułożyć wiersz o Mamie lub dla Mamy i przynieść go do biblioteki szkolnej (lub wysłać zdjęcie na adres karolina.kaczmarek@koszecin.edu.pl) do dnia 27 maja 2022 r. (piątek). Wiersz powinien być napisany samodzielnie piórem lub długopisem na kartce A4. Może również zawierać piękną szatę graficzną (rysunki, naklejki, ramki itp.). Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych:
klasy 1-3, klasy 4-6 i klasy 7-8. Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie statuetek Srebrnego Pióra nastąpi w dniu 30 maja 2022 r. (poniedziałek) na przerwie o godzinie 10.25 w bibliotece szkolnej. Serdecznie zapraszam do twórczej zabawy!