Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

W dniu 25 listopada przypada bardzo ważna dla wszystkich Misiów data – Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły również uroczyście obchodzili dzisiaj ten szczególny dzień. W bibliotece szkolnej zorganizowano konkursy i zabawy, które dotyczyły najsłynniejszych Misiów – Kubusia Puchatka i Paddingtona. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki, niektórzy nawet przyszli ubrani jak pluszowe niedźwiadki – w wesołe Kigurumi. Został również ogłoszony konkurs, który miał na celu zintegrowanie społeczności uczniowskiej: zadaniem każdego ucznia było przyniesienie z domu do szkoły ulubionego pluszowego misia lub ubranie czegoś pluszowego. Uczniowie klas 1-3 oraz klas 7a i 7d wszyscy bez wyjątku mieli pluszaki i to właśnie oni otrzymali słodkie niespodzianki w postaci cukierków. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii z dzisiejszego dnia.

Close Menu
Skip to content