Archipelag skarbów

Informujemy o realizacji programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®
dla uczniów klas ósmych w dniach 21 – 22.06.2021 r.

Drodzy rodzice!

W dniach 21 – 22.06.2021 uczniowie klas ósmych w naszej gminie, mają  możliwość uczestniczyć w ramach lekcji (9:00 – 12:30) w programie profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów ® , który jest programem rekomendowanym przez MEN opartym na badaniach naukowych i skierowanym do młodzieży w wieku 14-16 lat.

Archipelag Skarbów pokazuje młodym ich ogromny pozytywny potencjał – zupełnie inaczej niż o młodzieży mówią masowe media.

Zapraszamy Państwa na spotkanie dla rodziców i nauczycieli z prowadzącymi program Archipelag Skarbów. Spotkanie to pomaga stworzyć przestrzeń do wzmocnienia kompetencji rodzinnych i więzi z nauczycielami. Operowanie symbolami i stworzenie unikalnego, atrakcyjnego dla młodzieży języka bardzo ułatwia rodzicom i wychowawcom rozmowy z młodzieżą na trudne tematy.

Spotkanie 21.06.2021 r. (poniedziałek) godz. 17.00 w Domu Kultury w Koszęcinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie.