W ostatnim dniu egzaminów klas VIII został rozegrany towarzyski mecz piłki siatkowej nauczycieli i przedstawicieli klas VIII. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, z przyjemnością stanęli na boisku szkolnym, po tak długim okresie bezruchu, wynikającym z ograniczeń w czasie trwania pandemii. Uczniowie dodatkowo mieli okazję rozładować stres spowodowany trzydniowym egzaminem. Wszyscy świetnie się bawili na tym sportowym wydarzeniu.





