„Bookshelf tour” i Dzień Postaci Literackiej z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich – akcja czytelnicza


W ramach Światowego Dnia Książki i Praw autorskich (23 kwietnia) zapraszam do świętowania w formie akcji „Bookshelf tour” (w dosłownym znaczeniu “wycieczka po regale z książkami”). Jej celem jest pogłębianie wiedzy o książce i zaletach płynących z czytania oraz popularyzacja biblioteki w środowisku szkolnym. Inspirowanie do aktywności twórczej i  promowanie talentów fotograficznych uczniów. Zadaniem uczestnika będzie przesłanie na adres e-mail karolina.kaczmarek@koszecin.edu.pl zdjęć swojej biblioteczki domowej albo książek ulubionego autora. Termin przesyłania zdjęć do 23 kwietnia! Z nadesłanych zdjęć zostanie utworzona galeria na stronie szkoły. Dodatkowo można świętować  Światowy Dzień Książki i Praw autorskich przebierając się za ulubioną postać literacką i również wysłać zdjęcie,  które wzbogaci naszą szkolną galerię.  Dla zaangażowanych czekają nagrody w formie punktów z zachowania za udział w akcji.
Do świętowania zapraszam również nauczycieli naszej szkoły!
Mam nadzieję, że jesteście aktywnymi czytelnikami nawet  z dala od biblioteki!  Zapraszam do zabawy!

Close Menu
Skip to content