Dzień zawodów

Dnia 19.03.2021 r. w naszej szkole zorganizowany został dla uczniów klas I- III Dzień zawodów. Tego dnia uczniowie mieli  możliwość dowiedzieć się czegoś więcej o przedstawicielach różnych grup zawodowych. Celem akcji było poznawanie i rozwijanie zainteresowań, uzdolnień, pasji  uczniów oraz zapoznanie ich z wybranymi zawodami. W tym roku to sami uczniowie wcielili się w role prezenterów omawiając, na forum klasy, wybrany przez siebie zawód. Prezentacje urozmaicone zostały o atrybuty poszczególnych zawodów oraz kostiumy.  Uczniowie dowiedzieli się jakie szkoły trzeba ukończyć aby wykonywać wymarzony zawód oraz że ta nauka zajmuje wiele czasu i wymaga ciągłego uzupełniania wiedzy.  Dzień zawodów przypomniał nam, że nie ma najważniejszego zawodu na świecie, wszystkie są jednakowo ważne i wzajemnie się uzupełniają. Każdemu należy się szacunek i poważanie.  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i  przygotowanie dzieci do zajęć.